O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> OSP

W minioną sobotę w strażnicy OSP odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Straży OSP Grojec . Podczas  zebrania  Zarząd  OSP uzyskał absolutorium za 2018 rok. W zebraniu uczestniczył  Wójt Gminy Oświęcim - Mirosław Smolarek , władze gminne OSP oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej   i  radny Gminy Oświęcim wraz z sołtysem. W czasie dyskusji wyłaniała się potrzeba modernizacji strażnicy chociażby ze względu powiększania się osobowego  strażaków  w Grojcu. Wiele słów uznania  padło pod adresem strażaka Piotra Urbańczyka z naszej jednostki , który zdobywał medalowe miejsca w konkursie  wiedzy pożarniczej w powiecie , województwie i kraju . Piotrek otrzymał wielkie brawa za reprezentowanie nie tylko OSP Grojec .

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.