O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> wigilia 2016

W sali Domu Ludowego w Grojcu  Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów zorganizowało jak co roku wigilię dla swoich członków . Prawie 180 osób wzięło  udział w uroczystej Wigilii !  Po krótkiej modlitwie oraz poświęceniu opłatków przez proboszcza parafii - ks.Józefa Zborka wszyscy zaśpiewali kolędę a później połamano się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczne  ! W uroczystości uczestniczył  z-ca wójta Mirosław Smolarek oraz radny powiatu a zarazem sołtys Grojca - Krzysztof Wolak..  Gościnnie wystąpił  Chór Męski Salezjanie oraz Zspól   Grojcanie . Rozpoczęło się wspólne kolędowanie .

https://youtu.be/tFqOj0G4mrY

https://youtu.be/vFfNQutWPhs 

https://youtu.be/GLBmKIl3dR4

https://youtu.be/ymKtkqk0xnY

https://youtu.be/r4fNTrUkFOo  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.