O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Wigilia 2018

Na grojeckiej sali, światełka mrugają, a gwiazdy betlejemskie do stołu zapraszają. Przy stołach wigilijnych seniorzy się spotkali i jak w wielkiej rodzinie, będą świętowali. I oto nadeszła chwila, czas kolędowania , ze sceny popłynęły przepiękne śpiewania.. A potem życzenia dla nas , od przybyłych gości , takie szczere płynące z ludzkiej życzliwości. By kłopotów było mało, by nam zdrowie dopisało Pan Bóg błogosławił i w potrzebie nie zostawił. By spełniły się marzenia takie małe i te duże , by pieniędzy przybywało na wymarzone podróże . Czas dzielenia się opłatkiem to szczególna chwila , a do tego ogrom życzeń.......ATMOSFERA PRZEMIŁA ....Wigilijne potrawy z talerzy znikają ....nawet groch z kapustą nas nie omijają . Wszystkie smaczne świeżutkie z uśmiechem podane ......Wielkie serce pani Hani w potrawach schowane. Dziękujemy Ci Ojcze Nasz, że pozwoliłeś nam wspólnie przeżyć ten świąteczny czas .

 Wierszo - zapisanka Ada Zygmunt

Foto Barbara Chowaniec 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.