O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Szczęśliwa 13 - ....jeździ po Grojcu !

Już od pewnego czasu na drogach naszego sołectwa można zauważyć Forda Mondeo - TAXI ...o nr.bocznym 13 . Jak się okazało , jeden z naszych mieszkańców uzyskał odpowiednie uprawnienia i świadczy usługi przewozowe. Pan Jan twierdzi , że  " 13 " zawsze przynosiła mu szczęście i zaprasza wszystkich  do  korzystania z jego usług . Jak zapewnił nas pan Jan dla mieszkańców Grojca ma 10 % rabat . Wystarczy zadzwonić na kom. + 48 504 729 379   i ......Ford Mondeo o nr.bocznym 13 zjawi się u  Was  bardzo szybko . Numer  GROJECKIEJ TAXI zapisujemy na naszym portalu w " Ogłoszeniach drobnych "  Panu Janowi życzymy powodzenia i wielu miłych klientów , którzy chcieliby wrócić z imprezy do domu zaczarowaną " 13 " !
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.