O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Spacer w koronach drzew

W sobotni ranek 11.05.2019 r 60-cio osobowa grupa naszych emerytów wybrała się do miejscowości Zdziar w Bachledowej Dolinie. Pada deszcz jest zimno , ale myślimy że to tylko przejściowe opady przecież, gdy jedziemy na wycieczkę pogoda zawsze nam sprzyja. Cóż to jest ten spacer w koronach drzew sami nie wiemy musimy się przekonać. Nowymi gondolami kolejki linowej wjeżdżamy na górę. Wchodzimy na wijącą się 24 m nad ziemią ścieżkę. Spacerujemy tak nie po ziemi ale wśród wierzchołków sosen i świerków, całość tej  trasy to 1234 m..A zakończeniem ścieżki jest 32 m wieża widokowa z przepiękną panoramą Tatr i Pienińskiego Parku Narodowego. Na szczycie wieży widokowej znajduje się" sieć adrenalinowa". Gruba siatka o powierzchni 88 m kwadratowych zawieszona na wysokości 32 m . Stoisz na siatce a pod stopami widzisz ziemię , tyle tylko że oddaloną od Ciebie o ....32 m , to tyle co 10 piętrowy budynek . Na sieć weszli tylko nieliczni ..... Słońce świeci zrobiła się piękna pogoda  wsiadamy do autokaru i udajemy się do Piwnicznej, w uroczej kawiarni jemy lody i pijemy pyszną kawkę. Jeszcze smaczny obiad i udajemy się do domu.
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.