O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Rajd Rowerowy i Tradycyjne Prażone

Nadszedł dzień 15 września 2018 r za oknami szaro - buro i padający deszcz. W dniu tym ma odbyć się I Rajd Rowerowy naszych emerytów, i tradycyjne prażone. Do południa nie wiadomo było ,gdzie przygotowywać imprezę park czy sala. Przyszła godzina 14.00 czas rozpoczęcia długo oczekiwanego rajdu, i zrobiła się piękna pogoda.Trasę 12 km pokonujemy w trzech grupach. Jedziemy z pod Domu Ludowego ulicą Kasztanową - ulicami Grojecką i Borowiec oraz ulicami Brzezina i Zalesie do ulicy Tyszkiewicza w Porębie przez Łazy ulicą Główną do mety w grojeckim parku.Pięknie wyglądają uczestnicy rajdu w niebieskich koszulkach. Zmęczeni , ale z uśmiechem wszyscy pokonali wyznaczoną trasę. Po odprowadzeniu rowerów wszyscy wstawili się na prażonych. Za plenerowymi stołami w parku do tradycyjnych prażonych zasiadło 150 osób. Prażone pyszne , dobrze uprażone, do tego gulasz, swojski smalec, domowe placki i piwo. Jak piwo pyszne jedzenie to jeszcze dobra muzyka i zabawa do rana. Do tańca przygrywał nam zespół ,,Panda" Wszyscy świetnie się bawili. 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.