O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Dnia 30 kwietnia 2013 roku nasza jednostka OSP przekazała samochód GBM 2/8 Star 200 do jednostki OSP Aleksandrów Duży w gminie Sienno, powiat Lipski, województwo Mazowieckie.

Liczna delegacja z tej gminy na czele z wójtem Stanisławem Porą przyjechała busem na uroczysty odbiór samochodu strażackiego, który nastąpił obok Urzędu Gminy Oświęcim. Wcześniej w sali sesyjnej UG wójt Pora wraz z wójt Małgorzatą Grzywą podpisali stosowne dokumenty.

 

Nasz Star do gminy Sienno trafia nieprzypadkowo.

 

– Nasi strażacy z sołectwa Aleksandrów Duży nawiązali jakiś czas temu kontakty ze strażakami z Grojca i w efekcie dziś możemy cieszyć się z prezentu w postaci Stara 200. Zarówno strażakom z Grojca, jak i władzom gminy Oświęcim jesteśmy bardzo wdzięczni za ten podarek – nie krył wójt Stanisław Pora.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.