O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> Pomóżmy Ani

Pomóżmy Ani

Jesteśmy Rodzicami czteroletniej Ani  z Brzeszcz u której w czerwcu 2012r. stwierdzono guz pnia mózgu i neurofibromatoze typu 1 (choroba o podłożu genetycznym). Stan zdrowia dziecka zaczął się gwałtownie pogarszać. Konieczne były drastyczne kroki. Z powodu problemów z oddychaniem nieunikniona okazała się operacja usunięcia dwóch kręgów szyjnych. - Zrobiliśmy miejsce dla guza. Ania mówi w pewnym momencie: „nie widzę telewizora”, za chwilę - „już widzę”. Była osłabiona, ospała miała zaburzenia równowagi. Guz uciskał mózg, może nerw wzrokowy. Po operacji jest lepiej.

Guz znajduje się w miejscu niemożliwym do zoperowania. Obecnie Ania jest poddawana chemioterapii. Zaliczyła już 13 wyczerpujących cykli. Leczenie wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego liczy się każdy grosz. Każdy ludzki gest jest dziś na wagę złota i życia.

W imieniu naszej córeczki prosimy was wszystkich jak tylko możecie to POMÓŻCIE tej małej kochanej istotce uratować życie.

Ani można pomóc dokonując bezpośrednich wpłat na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem: 18721 – Anna Jakubik - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Można również przekazać swój 1% podatku:

wystarczy w rozliczeniu rocznym w rubryce "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego " wpisać KRS 0000037904

a w polu "Informacja uzupełniająca" : 18721 Anna Jakubik

link do strony Ani  http://dzieciom.pl/podopieczni/18721
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.