O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Poczta w Grojcu szuka ...Agenta !

Jak poinformował nas sołtys Krzysztof Wolak - wpłynęło do sołtysa i Wójta Gminy pismo z Centrum Poczty Oddział Rejonowy Kraków dotyczące przygotowywania się Poczty Polskiej do zmiany organizacyjnej placówek pocztowych funkcjonujących w Grojcu i Włosienicy  polegających na przekształceniu Filii Urzędu Pocztowego Oświęcim - Grojec w Agencję Pocztową Grojec .

Krótko mówiąc ....Poczta Polska zwraca się do wszystkich o pomoc  w działaniach mających na celu znalezienia osób chętnych do prowadzenia  Agencji Pocztowej .Osoba ta powinna :

- prowadzić już działalność gospodarczą

- dysponować lokalem przystosowanym do obsługi osób niepełnosprawnych [ wystarczy dzwonek  do przywołania obsługi ]

Szczegółowe informacje  dotyczące zatrudnienia można uzyskać  pod nr. 12 422 90 37 lub u Naczelnika Poczty w Oświęcimiu !

Jak informują pocztowcy , w przypadku nie zgłoszenia się osoby chętnej do prowadzenia Agencji  Pocztowej w Grojcu  placówki zostaną uruchomione w innych miejscowościach gdzie takie osoby się znajdą !

Tak więc .....czekamy na chętne osoby i mamy nadzieję , ze  Agencja Poczty w Grojcu będzie czynna !

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.