O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Olimpiada LGD Dolina Soły w .....Grojcu ?

Z Biura LGD " Dolina Soły " otrzymaliśmy takiej oto treści ogłoszenie skierowane do sportowców , sympatyków sportu , działaczy  sportowych oraz wszystkich , którzy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym naszego sołectwa :

Igrzyska Olimpijskie Doliny Soły 2012


Zapraszamy lokalne organizacje sportowe oraz grupy nieformalne związane ze sportem i rekreacją do współpracy przy organizacji planowanych na 2012 rok Igrzysk Olimpijskich Doliny Soły. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani organizacją na swoich obiektach różnorodnych imprez sportowych, zawodów i turniejów w dowolnej, określonej przez siebie dyscyplinie sportu dla wybranej kategorii wiekowej.

Ze swojej strony zapewniamy wsparcie w pozyskaniu środków finansowych na organizowane w ramach Igrzysk Olimpijskich imprezy oraz szeroką pomoc wszystkim organizacjom, które zdecydują się na organizację zawodów w ramach opisywanego przedsięwzięcia. Informujemy, iż Igrzyska Olimpijskie zostaną ponadto wsparte finansowo ze środków własnych Lokalnej Grupy Działania w ramach realizacji zadań związanych z promocją.

Wszystkich zainteresowanych szerszymi informacjami na temat udziału w planowanym przedsięwzięciu zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne, które odbędzie się

10. marca 2011 roku o godz. 16:30
w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Dolina Soły w Rajsku, ul. Edukacyjna 9 (obok budynku szkoły podstawowej i gimnazjum).
Informacji udzielają również pracownicy biura pod nr tel.: 33-843-60-28 lub sołtys .

Według wstępnych założeń Igrzyska Olimpijskie „Doliny Soły” będą trwały cztery tygodnie i zostaną zorganizowane w maju 2012 roku. Program Igrzysk wypełnią różnorodne imprezy sportowe, zawody, turnieje i imprezy kulturalne organizowane przez lokalne organizacje oraz Stowarzyszenie LGD „Dolina Soły” na obszarze gmin Kęty, Brzeszcze, Chełmek oraz gminy wiejskiej Oświęcim. Zapraszamy do współpracy wszystkie kluby sportowe, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu i w jego ramach zorganizować swój własny turniej w bliskiej sobie dyscyplinie sportu, wykorzystując możliwości pozyskania dofinansowania oraz pomocy Lokalnej Grupy Działania”.

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.