O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> rozaniec

12 października 2018 roku odbył się odblaskowy różaniec, który był kolejnym działaniem w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”.
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu wraz z nauczycielami, rodzicami i opiekunami uczestniczyli w wyjątkowej modlitwie różańcowej. Dzieci i młodzież ubrani w kamizelki i odblaskowe opaski zebrali się w kościele parafialnym, aby modlić się w intencji pieszych, kierowców i podróżnych.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników tego wyjątkowego różańca, uczniowie wręczali opaski odblaskowe poprawiające ich widoczność na drodze oraz ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa.+\
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.