O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Majówka 2018 r

Padający od rana deszcz nie pokrzyżował naszych planów. Przy kroplach padającego deszczu i pod parasolami bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. Pyszne domowe jedzenie placki drożdżowe upieczone przez nasze panie, muzyka zespołu ,, Fantazja "sprawiły, że nogi same rwały się do tańca, nie zważając na kałuże deszczu. Jak się bawią ludzie kiedy pada deszcz?-  zobaczcie na nasze zdjęcia. Nasza wesoła zabawa wzbudziła zainteresowanie gości weselnych. Nawet nasi zaproszeni goście ruszyli w tany nie zważając że pobrudzą buty. 
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.