O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> Macocha

Już w tamtym roku rozpoczęły się prace związane z odnowieniem wałów Macochy . Małopolski Zarząd Gospodarki Wodnej  z siedzibą w Oświęcimiu  przeznaczył spore środki aby Macocha już nie straszyła mieszkańców Czajek w czasie  " dużej wody " Zostało zmodernizowane " międzywale " i umocniony kruszywem brzeg Macochy " Międzywale zostało wyczyszczone z samosiejek . Odnowiona została kaskada przed ujściem Macochy do Soły .Zlikwidowane zostały wyrwy w brzegu. Mieszkańcy Czajek chwalą firmę  , która wykonuje ten remont. Prace zostały wstrzymane na okres zimy ale zostaną przy sprzyjających warunkach dokończone .   
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.