O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Kotlina Kłodzka 21-23.08.2019r


Naszła Nas ochota na kopalnię złota. Humor zabieramy w autobus wsiadamy. Nie wrócimy do chaci , chyba , że bogaci. Cicho wszędzie mroczno też,.....Powrócimy jednak bez..... Z kopalni Złote Stoki, wszystko wydobyli, a dla zwiedzających historię zostawili. Kłodzko magiczne miejsce , trochę jak ,,mała Praga". Pełne uroku, starych kamieniczek, gotyckiego mostu Wacława. Nad mostem góruje potężna twierdza . Miejsce tragicznych wydarzeń, podziemiami potwierdza. W kaplicy czaszek, oddajemy się zadumie...Widok tysięcy czaszek i kości odbieramy jak kto umie. Błędne skały , malownicze formacje skalne to olbrzymie bloki, niezwykłe i unikalne. Brzuszki wciągamy , ciało wyginamy....Pokonując skalny labirynt, wszystko wytrzymamy. Żegnamy piękną kotlinę spacerkiem po Parku Zdrojowym. Wyciszamy swoje emocje, by być do powrotu gotowym.

 Foto Barbara Chowaniec                     wierszo - zapisanka Ada Zygmunt 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.