O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> Airly

Mamy go !  Wczoraj zamontowano czujni smogu w Grojcu !

Zamontowany został w oknie Przedszkola Samorządowego i każdy może zobaczyć  ten czujnik i jakie pali się światełko ! Jeśli czerwone ....jest źle , jeśli zielone jest dobrze .  Jeśli ściągniemy sobie na telefon aplikację AIRLY to będziemy mieli szczegółowe odczyty powietrza w Grojcu.Czy chciałbyś wiedzieć gdzie i kiedy możesz bezpiecznie udać się na spacer? Czy chciałbyś bez problemu sprawdzić jaka jest najlepsza pora na aktywność fizyczną na zewnątrz? Czy chciałbyś móc szybko znaleźć informację kiedy możesz bezpiecznie wyjść z dziećmi na dwór? Airly Ci w tym pomoże! .

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.