O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> Tancerze

W dniu 15.09.2018 roku w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego Formacji Tanecznych. W Mistrzostwach brała udział grupa młodzieży z Grojca, która tańczy w Formacji Błysk w Szkole Tańca Astra Pani Wioletty Kowalczyk w Oświęcimiu. 

Zostali - I Vice Mistrzem Polski FTS Formacji Tanecznych w kategorii Junior I do lat 12. 

Zdolni, kreatywni, waleczni i bardzo zdyscyplinowani młodzi ludzie, którzy miesiącami przygotowywali się do tego wydarzenia. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem ich niesamowitej energii, zadziorności, waleczności, pewności siebie i prezentacji dobrej jakości technicznej układu. Zostali zapamiętani po tych mistrzostwach, jako grupa z dużym potencjałem i możliwościami. 

Gratulujemy i życzymy wielu jeszcze sukcesów . Grojec jest dumny z Was !Aby zobaczyć próbkę ich możliwości kliknij w ten link : https://www.youtube.com/watch?v=_V0g44Za0j8&feature=share

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.