O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Dzień Kobiet w Grojcu

  Panie ze Stowarzyszenia świętowały Dzień Kobiet w sobotę 09.03.2019 r. Prezes życzył naszym paniom zdrowia i wszelkiej pomyślności , stwierdził że Stowarzyszenie bez ich aktywności i energii byłoby kulawe,gdyż stanowią one połowę członków naszego Stowarzyszenia. Ksiądz Józef Zborek  podziękował za podtrzymywanie tradycji i nadawanie rodzinnemu życiu intensywności.  A Wójt Mirosław Smolarek zwróci uwagę że kobiety są dla brzydszej połowy świata wzorem siły i determinacji w dążeniu do celu. Sto lat, lampka szampana, kwiaty, czekoladki, pyszne jedzenie i nastrojowa muzyka to wszystko od naszych panów. Dziękujemy to było bardzo miłe spotkanie. 
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.