O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Barbórka 2018 r

Jak co roku Stowarzyszenie wraz z Grojeckim Przedszkolem zorganizowało imprezę dla grojeckich górników i emerytów górniczych. Po tradycyjnej mszy świętej zaproszeni goście i górnicy przeszli do Sali Domu Ludowego. Wprowadzono Poczet Sztandarowy odegrano Hymn Górniczy. Minutą ciszy uczczono pamięć górników którzy odeszli już na wieczną szychtę . Grojeckie  Przedszkolaki dały pokaz wierszy, piosenek i tańca. Górnicy nie pozostali obojętni Prezes w imieniu całego Stowarzyszenia obdarował przedszkolaków słodyczami. Poszły w ruch czapki górnicze i posypały się datki dla dzieciaków. Po występie przyszedł czas na biesiadowanie przy muzyce, tradycyjnej ,,golonce", kuflu piwa. Wspólnie z górnikami biesiadowali  wszyscy chętni członkowie Stowarzyszenia . Były kwiaty i życzenia dla każdej Barbary i swoją wizytą zaszczycił nas Mikołaj. 
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.