O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> Prace

W cieniu pandemii jaka dotknęła nasz kraj  trwają  prace związane z  zadaniami podjętymi uchwałami czy to na sesjach Rady Gminy czy też  podczas Zebrań Wiejskich. Trudności jakie powodują ograniczenia w poruszaniu się w przestrzeni publicznej nie wpływają  znacząco na realizację tych zadań . Są już pewne skończone inwestycje , są też  takie , które realizowane są obecnie  ale są też takie , które  są przygotowywane . Jeśli chodzi o nasze sołectwo to zakończona jest realizacja budowy kolejnej alejki na Cmentarzu  , trwają prace przy siłowniach zewnętrznych koło Domu Ludowego oraz budowa placu zabaw koło szkoły . Podjęte zostały również działania projektowe w celu opracowania koncepcji usunięcia słupa przed Domem Ludowym oraz zaprojektowanie budowy oświetlenia ulicznego na ul.Puściny.

 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.